• Hotel du Rissiou

    Promotie!

    Week 19 tot 26 februari
    Rissiou hotel met halfpension
    €560 per week per persoon!

  • Chalet Saskia in the summer

    Aanbieding Zomer 2012. Laaf u aan luxe met een verblijf in Chalet Saskia voor slechts €490 per persoon/per week!

    • 4 gangen diner: exquise cuisine van Michelin sterrenkwaliteit.
    • Uitgebreide combinatie van Frans en Engels ontbijt.
    • Ruim terras en speelkamer.
    • Garage voor fietsen en mountainbikes.
    • Fraai uitzicht en prachtige omgeving.
  • De maaltijden waren zó lekker dat ik ongetwijfeld ben aangekomen! Niets was teveel voor het vriendelijke hotelpersoneel. Wij waren zeer onder de indruk van de zelfverzekerde uitleg die Izzy gaf over de kaasselectie. Zij maakte er elke avond een echte show van! Wij worden zo in de watten gelegd dat wij elk jaar terugkomen!

    Sally-Anne Howie, Hotel du Rissiou, Maart 2009.

  • Action Skiier

    Boek nu voor de winter van 2011-’12!

    U kunt uw wintersportvakantie nu al boeken.
    Kies uw vertrekdatum en neem meteen contact op met Ski Peak.
    Wij bieden een ruime keuze aan accommodatie:

    • Prachtige chalets met halfpension.
    • Het gezellige Hotel Rissiou.
    • De Oisans appartementen van 5-sterren niveau.
    • Eersteklas, discrete en vriendelijke bediening.
    • U arriveert en vertrekt op zondag.

Niet voor niets een top skibestemming!

Fantastisch skiën voor IEDEREEN

Meer dan 250 km pistes, een groot off-piste gebied, vriendelijke Ski Peak skigidsen, een geweldige skischool, uitstekende privélessen en ervaren berggidsen: wij gaan de uitdaging aan met skiërs van alle niveaus. Het Grandes Rousses skigebied, met o.a. Alpe d’Huez Alpette en het nabij gelegen Montfrais (u moet ze allemaal proberen !), is van wereldklasse zowel voor piste als offpiste skiën, ongeacht of je gevorderd of beginner bent. En er is natuurlijk ook onze befaamde Champagne Run. Lees verder en zoek wat het beste bij je past...

Wat onze gasten ervan zeggen...

“De gezelligheid, vriendelijkheid en het professionalisme van het personeel waren uitmuntend – een unieke vakantie! Eten en wijn waren verrukkelijk”.

A.P. Neal
Chalet Saskia, Maart 2009.

Gevorderde skiers

Dankzij supersnelle liften, een vlotte doorstroming en vrijwel geen wachttijden, is het circa een half uur vanaf de prachtige 160-persoons lift van Vaujany (1.300 m) naar ‘het dak van de wereld’ op 3.300 m waar de Pic Blanc gletsjer gelegen is.
Het uitzicht is er adembenemend (op een onbewolkte dag kan men een vijfde deel van Frankrijk zien) en de mogelijkheden voor uitdagend skiën zijn er talrijk. Sarenne en Château Noir, de langste zwarte pistes in Europa, snijden door ongerept landschap, ver van de bewoonde wereld. De legendarische ‘Tunnel’, aan de voorzijde van de Pic Blanc, is een steile en uidagende piste die, samen met Les Rousses en La Fare, deel uitmaakt van de 2.200 m lange Ski Peak Champagne Run, de langste onafgebroken afdaling binnen een skigebied ter wereld.
De keuzemogelijkheden voor off-piste skiën zijn talloos en gevarieerd. De Grand Sablat gletsjer en de Combe du Loup staan garant voor een unieke natuurervaring. De afdaling naar Vaujany via de fantastische Pyramide en de Couloir Perrin, die leidt langs hoge ijstorens, een turquoise ijsval en verschillende verborgen kommen is onvergetelijk.

Gemiddelde skiërs

Gemiddelde skiërs kunnen hun geluk beproeven in het grote Alpe d’Huez skigebied, hét ideale skispeelterrein met steile, uitdagende pistes en lange, brede afdalingen slingerend door verbluffend mooi berglandschap.
De Signal de l’Homme aan het einde van de Sarenne kloof, biedt brede afdalingen met aantrekkelijke hellingen. De pistes boven Villard-Reculas zijn geliefd en er zijn tal van skimogelijkheden in het hoger gelegen deel van het Alpe d’Huez bekken. De tocht over de Chamois piste vanaf 2.700 m naar Oz via de Poutran is een goede uitdaging. De Sarenne afdaling, die eerder zwart is vanwege zijn lengte en afgelegen ligging dan zijn moeilijkheidsgraad, geeft een zeer voldaan gevoel. Met die prestatie kunt u claimen de langste zwarte piste ter wereld te hebben bedwongen: niet slecht voor een gemiddelde skiër! Een aanrader is de afdaling van de Dôme des Petites Rousses (2.800 m) naar Enversin (1.100 m) via Les Rousses en La Fare. Ook Alpette en Lièvre Blanc zijn zeer de moeite waard. Onze Ski Peak skigidsen staan 5 ochtenden per week klaar om gratis een avontuurlijke tocht te maken die precies past bij de gemiddelde skiër. Als u zich aanmeldt voor een hele week, heeft u aan het eind daarvan bijna alle rode en blauwe pistes in het gebied wel een keer geskied, want we nemen zelden twee keer dezelfde route.

Onervaren skiërs

Montfrais is zeer geliefd bij Ski Peak! Misschien omdat veel van ons daar hebben leren skiën. Er is namelijk geen betere plek voor beginners dan het beschut gelegen Vaujany skigebied (2.050-1.650 m). Groene en blauwe pistes, gezellige bergrestaurants, warme chocolade stops, het glasje genepi na de uitdaging van een eerste rode piste. Helemaal terug skiën naar La Villette is niet meer nodig, dankzij de nieuwe stoeltjeslift op de mooie hellingen boven Vaujany. Deze lift gaat terug naar Alpette, waar zich twee bergrestaurants bevinden. Voor degenen die wat verder willen gaan is er een lift naar het skigebied van Alpe d’Huez, met uitgebreide brede pistes voor beginners. Vandaar kan men aan het einde van de dag via een prachtige blauwe piste terug naar la Villette skiën.

Niet-skiërs en wandelaars

In Vaujany is er genoeg te doen voor de niet-skiër. Probeer eens onder begeleiding een wandeling op sneeuwschoenen te maken. Later in het seizoen kan men een voettocht door de groene, bloemrijke weilanden maken, langs een van de vele zomerwandelpaden. Bezoek het museum bij het VVV-Kantoor of de tentoonstelling van de planten en dieren uit de streek. Geniet van de outdoor ijsbaan en het prachtige sportcomplex, uitgerust met een 25 meter lang zwembad, fitnesszaal, sauna en jacuzzi. De handige en voordelige voetgangerspas (Pass-Piéton) is de hele week geldig en geeft toegang tot het mooie zwembad. Deze pas is ook geldig voor de kabelbaan, zodat je boven – op 3.300 m – van het uitzicht op de Mont Blanc kunt genieten of een uitstapje kan maken naar een van de bergrestaurants om te lunchen met je skivrienden. Dagkaarten zijn ook verkrijgbaar. Als alternatief kan je het Franse voorbeeld volgen en genieten van een goede lunch in een van Vaujany’s gezellige restaurants.
Voor een unieke ervaring, is het mogelijk om vanaf Alpe d’Huez een vliegtocht te maken, waarbij je over besneeuwde bergtoppen scheert en door diepe dalen duikt, onvergetelijk!